İstanbul Dövmecisi

İstanbul Dövmecisi

Kişiye Özel Dövme Tasarımları

İstanbul dövmecisi olarak dövme tutkunlarının hayal dünyasında geliştirdikleri özel tasarımlara hayat vermekteyiz. Yaptığımız her dövmenin bir hikayesi olmasına ve bu sayede dünyanın en güzel tuvalleri üzerinde farklı anlamlar kazanmasını istiyoruz. Hikayesi olan her dövmenin bir anlamı, sizin için anlamı olan her şeyin bir değeri olduğunu da biliyoruz..

Kişiye özel dövme tasarımları geliştiriyoruz; Sizinle hayat bulacağına inandığımız hiçbir çalışmayı başka bir kişiye yapmıyoruz. Dövme sanatı hakkında bilgi almak isterseniz sizleri iş yerimizde ağırlamaktan mutlu oluruz.

Tattoo

01

Tanışma

Dövme yaptırmaya kara verdikten sonra yada karar aşamasında İstanbul dövmecisine gelerek dövme hakkında sanatçılarımızdan bilgi alabilirsiniz.

02

Fikirler

İstanbul dövmecisi, dövme yaptırmak isteyenlere için ilginç fikirler sunarak karar vermelerine yardımcı olmaktadır. Sizleri İstanbul Dövmecisine bekliyoruz.

03

Tasarım

Dövme sanatçılarımızla tasarım konusunda paylaştığınız fikirlerinizi uygulamalı olarak dövme yaptırmak istediğiniz bölge üzerinde çizim olarak görme şansınız bulunmaktadır.

04

Uygulama

Verdiğimiz kararın ardından Dövme sanatçılarımız yapılması istenilen dövmenin çizimini yapar. Dövmenin boyutuna göre seanslar halinde uygulama devam eder.

İstanbul Dövmecileri

Dövme Sanatçılarımız

Mehmet OKUMUŞ
İstanbul Dövmecisi
Yiğithan COCU
İstanbul Dövmecisi

Dövme Sanatı

Yaptığımız Bazı Çalışmalar

ŞAHİN DÖVME
ŞAHİN DÖVME
İstanbul Dövmecisi
Çiçek Dövmesi
Çiçek Dövmesi
İstanbul Dövmecisi
Kartal Dövmesi
Kartal Dövmesi
İstanbul Dövmecisi
Melek & Şeytan Dövmesi
Melek & Şeytan Dövmesi
İstanbul Dövmecisi

Lazerle Dövme Silme İstanbul

Geçmişte yaptırdığınız ve sildirmek istediğiniz dövmelerden ağrısız, sızısız kurtulmanız artık çok kolay. Dövme silme işlemi lazer ışınları ile yapılmaktadır. Bu işlem deri yüzeyine zarar vermeden, derinin alt kısmında bulunan dövme pigmentine ulaşır. Dövme pigmentinin lazer ışınlarını emmesi ile enerji ses ve ışığa dönüşür. Açığa çıkan enerji deri tabakasının altında bulunan büyük pigment parçalarını çevresinde bulunana dokulara herhangi bir zarar vermeden küçük parçalara bölünmesini sağlar.

Dövme Silme -->

İstanbul Dövmecisi Blog

Dövme Sanatı İle İlgili Son Yazılar